Android 4.1.2 Jelly Bean

Samsung rozpoczął udostępnianie Jelly Bean dla Galaxy S II

Koreański producent rozpoczął udostępnianie aktualizacji Android 4.1.2 dla modelu Galaxy S II.

Android 4.1.2 Jelly-Bean

Samsung dotrzymał swojego słowa, gdyż jak pewnie wszyscy pamiętacie – obiecał, że upgrade pojawi się w styczniu i tak też się stało. W tej chwili jako pierwsi o dostępności aktualizacji donoszą użytkownicy Galaxy S II z Hiszpanii. Wygląda więc na to, że Samsung tradycyjnie rozpoczął udostępniać upgrade sukcesywnie, w poszczególnych krajach. Gdyby komuś w Polsce udało się dokonać aktualizacji, nich nie zapomni podzielić się swoimi wrażeniami w komentarzu, pod tekstem.

Co nowego w Android 4.1.2 Jelly Bean dla Galaxy S II? Oczywiście oprócz standardowego wyposażenia JB, w postaci Project Butter i Google Now, jest też tu całkiem sporo autorskich rozwiązań Samsunga. Nie będę jednak o nich pisał, gdyż szczegółowo możecie je poznać z mojego poprzedniego tekstu.

Źródło: SamMobile


 • Kuba

  Jeśli nie chce się komuś czekać na aktualizację dla Polski, proponuję: http://www.sammobile.com/firmware/ . Zalogowć sie bezpłatnie, ściągnąć odin’a 1.85 lub 3.04 i wgrać sobie Hiszpański soft na smartfona. Wszystko jest legalnie i nie trzeba czekać ; ) Osobiście tak zrobiłem i jestem zadowolony z nowego systemu, pomimo oczywistych w niego ingerencji, aby zmniejszyć zużycie baterii itd…

  • Nazir

   Nie po to kupuję Galaxy S2 abym musiał kombinować .

   To skandal i kpina co wyprawia Samsung że do dziś nadal nie ma aktualizacji (XEO) dla Polski do JB przez kies dla SGS2

 • Nazir

  Do dziś w Polsce XEO dla sgs2 jak nie było tak nie ma aktualizacji do JB
  Kies informuje że nadal ICS4.0.4 to najnowszy system i wersja dla SGS2 w Polsce (XEO)

  Może na 13 lutego 2013 się doczekam w rocznicę ICS 😀