Samsung-zaproszenie-2-maj-2012

Samsung rozsyła zaproszenia na 3 maja do Londynu, wreszcie zobaczymy Galaxy S III

Samsung rozpoczął rozsyłanie zaproszeń na event, który odbędzie się w Londynie 3 maja – gdzie najprawdopodobniej zobaczymy następnego Samsunga Galaxy.

Samsung - zaproszenie 2 maj 2012

Zaproszenie jako pierwsza otrzymała redakcja holenderskiego portalu Tweakers.net. Na zaproszeniu możemy przeczytać: „przyjdź i poznaj następnego Galaxy” – co jednoznacznie wskazuje, że wreszcie zobaczymy upragnionego Samsunga Galaxy S III.

3 maja nie zgadza się z wcześniejszym przeciekiem, według którego Galaxy S III mieliśmy zobaczyć 22 maja. Co w tej chwili wiemy o S III? Tak naprawdę nic pewnego. Co prawda mieliśmy do czynienia z całą serią przecieków, dzięki którym mogliśmy poznać rzekomy wygląd i specyfikację urządzenia, jednak wiarygodność tych plotek pozostawiała wiele do życzenia. Obecnie możemy być jedynie na 99% pewni, że SGS3 będzie pozbawiony technologii 3D – o czym niedawno mówił rzecznik prasowy koreańskiego producenta.

Miejmy nadzieję, że za trzy tygodnie Samsung nareszcie rozwieje nasze wątpliwości i ukróci ploty a my będziemy mogli zobaczyć, co kryje Galaxy S III.

Źródło: Tweakers.net