Samsung-Unpacked-29-08-2012-0

Samsung Unpacked zaplanowany na 29 sierpnia (aktualizacja)

Wakacje to dla Samsunga pracowity okres – koreański producent zaplanował na 29 sierpnia imprezę, podczas której zostanie oficjalnie zaprezentowany nowy smartfon/tablet (Galaxy Note 2).

Samsung Unpacked - 29.08.2012

Event zaplanowano na 29 sierpnia, czyli na chwilę przed startem Międzynarodowej Wystawy Elektroniki Konsumpcyjnej IFA 2012 w Berlinie, która odbędzie się w dniach od 31 sierpnia do 5 września. Według plotek 29 sierpnia zostanie zaprezentowany smartfono-tablet Galaxy Note 2. Urządzenie jest podobno wyposażone w 5.5-calowy ekran osadzony na „podwoziu” Galaxy S III. Co ciekawe – Galaxy Note 2 mimo większego ekranu ma gabarytami być taki sam, jak jego poprzednik, Galaxy Note.

Warto dodać, że już 15 sierpnia odbędzie się inny event Unpacked – tyle, że w Nowym Jorku. Podczas niego Samsung pokaże podobno ulepszony tablet Galaxy Note 10.1 Galaxy Note 10.1. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać tego, co zaprezentuje Samsung – a w szczególności Galaxy Note 2. Jeśli plotki na temat jego specyfikacji okażą się prawdziwe, może to być kolejny hit sprzedażowy Samsunga.

Aktualizacja: Przedstawiciel Samsunga potwierdził dla Routers, że 29 sierpnia zostanie zaprezentowany właśnie Galaxy Note II.

Źródło: GSMArena