Samsung – zaproszenie do Londynu na 20 czerwca

Samsung zaprasza na 20 czerwca do Londynu, zobaczymy tam nowe urządzenia Galaxy i Ativ

Samsung zaprasza wszystkich na 20 czerwca do Londynu na wydarzenie, podczas którego zostaną zaprezentowane najnowsze produkty tego giganta. Tym razem jednak Samsung nie nazywa swojej imprezy „Unpacked” (na której pokazuje flagowe modele), lecz „Samsung Premiere 2013, Galaxy & Ativ”. Czego 20 czerwca możemy się spodziewać w Londynie?

Samsung - zaproszenie do Londynu na 20 czerwca

Na zaproszeniu (która możecie zobaczyć powyżej) widać trzy zbliżenia, na trzy różne sprzęty. Przypominam, że Galaxy to linia samsungowych urządzeń, opartych o system Android, z kolei Ativ to sprzęty z platformą Windows 8 oraz Windows Phone 8.

Co zdradzają obrazki z zaproszenia? Na prawym, górnym kwadracie widać coś, co wygląda jak tył obudowy laptopa. W lewym, dolnym rogu możemy najprawdopodobniej dostrzec rozsuwany tablet z klawiaturą. Najbardziej interesująca jest jednak ilustracja w prawym, dolnym rogu. Widać tam zarys dużego obiektywu kamery. Całkiem możliwe, że jest to oplotkowywany od dłuższego czasu Galaxy S4 Zoom (Zoom ma być tak naprawdę wariantem S4 mini, wyposażonym w kamerę z 10x zoomem optycznym). Według „mapy drogowej” Samsunga, która niedawno wyciekła do internetu, Galaxy S4 Zoom ma zostać zaprezentowany w okolicach połowy czerwca, więc wszystko składa się w spójną całość.

Reasumując, co możemy zobaczyć 20 czerwca w Londynie? Będzie to najprawdopodobniej Galaxy S4 Zoom (lub ewentualnie S4 mini), nowy tablet z Windowsem 8 i fizyczną klawiaturą oraz inny laptop / tablet / telefon. Samsung całą konferencję będzie zapewne transmitować na żywo, poprzez YouTube. Stosowny odnośnik do przekazu znajdziecie oczywiście przed 20 czerwca, na łamach SmartFan.pl.

Źródło: Samsung (Facebook)