Shadowgun-0

SHADOWGUN, czyli pierwsza gra na cztery rdzenie

Madfinger (firma, która stworzyła grę Samurai 2), pracuje już nad nową grą – SHADOWGUN. Nie byłoby w tym nic dziwnego, poza tym – iż jest ona optymalizowana pod czterordzeniowe układy.

Shadowgun


Gra ma powstać w dwóch wersjach, jednej na dwurdzeniowy chip Tegra 2 i drugiej, na czterordzeniowy Tegra 3 – oczywiście dla systemu Android. Gra na ilustracjach wygląda przepięknie, grafika jak na niezłych grach komputerowych/konsolowych. O czym będzie SHADOWGUN? W grze wcielimy się w Johna Slade, profesjonalnego łowcę głów z roku 2350. Misją Sladea będzie znalezienie i uśmiercenie nijakiego Dr. Edgara Simona, genetyka i byłego pracownika korporacji Toltech Enterprises. Zadanie nie jest łatwe – Simon zabunkrował się w swojej górskiej fortecy, gdzie przyjdzie nam pokonać całą rzeszę mutantów, cyborgów i genetycznie zmodyfikowanych humanoidów. Pomogą nam w tym niezliczone rodzaje broni, statki, oraz S.A.R.A. – czyli nasz personalny pomocnik-android. Poniżej przedstawiam kilka screenów z gry.

Gra wygląda nader zachęcająco, niestety – producent nie ujawnił jeszcze żadnej potencjalnej daty jej wydania. Pozostaje czekać i szykować kasę na czterordzeniowy smartfon – żartuję oczywiście.

Źródło: AndroidPolice