Sharp Touch Wood SH-08C

Sharp Touch Wood SH-08C – drewniany telefon

Wszyscy się przyzwyczailiśmy, że nasze telefony są wytwarzane z tworzyw sztucznych, ewentualnie z metali. Okazuje się, że obudowę telefonu można też zrobić w bardziej naturalny sposób.

Sharp Touch Wood SH-08C

Firma Sharp we współpracy z japońskim operatorem DoCoMo, oraz Olympusem – stworzyła telefon, którego lwią część obudowy wykonano z drewna. Telefon moim zdaniem prezentuje się znakomicie i ukazuje, jak pomysłowi mogą być ludzie w tworzeniu tego typu urządzeń.

Sharp Touch Wood SH-08C

Touch Wood wygląda naprawdę pięknie, a każdy jego egzemplarz jest inny – to ze względu na ułożenie słoi drewna, które za każdym razem wyglądają inaczej.

Sharp Touch Wood SH-08C

Oryginalny telefon wymaga też oryginalnej reklamy, dlatego stworzono reklamę, która jest istnym dziełem sztuki. Od samego jej oglądania można stać się bardziej „drewnianym”. Zapraszam do jej obejrzenia, najlepiej w najwyższej jakości – i koniecznie z włączonymi głośnikami.

Proszę oczywiście nie liczyć na pojawienie się Sharp Touch Wood SH-08C w Polsce, to produkt skierowany w chwili obecnej wyłącznie na rynek japoński.

Źródło: New York Times