Android-Ice-Cream-Sandwich-1

Singapurskie LG potwierdza ICS dla Optimus 2X, Black, 3D, LTE, Prada

Singapurski oddział LG oficjalnie potwierdził, iż będą aktualizacje ICS dla modeli Optimus 2X, Black, 3D, LTE, Prada.

Android Ice Cream Sandwich

Posiadacze słuchawek LG Optimus (u nas sprzedawanych jako Swift), odczuwają już pewnie spory ból głowy, z powodu ciągłych zmian decyzji LG, odnośnie aktualizacji systemowych. Pod koniec zeszłego miesiąca LG Canada informowało przecież, że model Optimus 2X (Swift 2X) nie dostanie upgrade do Ice Cream Sandwich.

Dzisiaj LG Singapore poinformowało, że sprawy nie wyglądają wcale tak źle. Według tamtejszego oddziału – smartfony Optimus 2X, Optimus Black, Optimus 3D, Prada oraz Optimus LTE „dostaną ICS w swoim czasie”. Najśmieszniejszy jest w tym wszystkim fakt, że przecież ICS dla Optimus Black – był już dwukrotnie, oficjalnie odwoływany. Jeśli więc Black dostanie ICS, będzie to wielki powód do świętowania.

Niestety nie wiadomo, czy singapurskie LG informuje tylko o smartfonach wypuszczanych na tamtejszy rynek, czy także o wersjach globalnych. Główny oddział LG odmawia wydania jakichkolwiek, oficjalnych informacji na ten temat. Posiadaczom urządzeń Optimus (Swift) pozostaje więc żyć w nadziei – i liczyć na łaskę LG.

Źródło: GSMArena