Google X – AnTuTu

Smartfon Google X w benchmarku AnTuTu, działa pod kontrolą Androida 5.0.1

Motorola X Phone, nazwana po prostu, jako „Google X”, pojawiła się w wynikach benchmarku AnTuTu. Czy to kolejny fake, czy prawdziwy wynik smartfona?

Google X - AnTuTu

Na temat kolejnego, googlowskiego smartfona nie wiemy właściwie niczego konkretnego. Według plotek, które pojawiły się kilka dni temu, urządzenie zostanie zaprezentowane od 2 do 4 miesięcy po majowej konferencji Google I/O. Oczywiście, wraz z nową słuchawką, światło dzienne ma ujrzeć także nowa wersja systemu operacyjnego Google, Android 5.0 Key Lime Pie. Ten fakt zdaje się potwierdzać dzisiejszy przeciek, który ukazuje smartfon Google X w benchmarku AnTuTu. Jeśli dane są prawdziwe, to nowe urządzenie działa pod kontrolą Android 5.0.1 a jego rdzenie są taktowane częstotliwością 1.5 GHz. Jeśli chodzi o wynik, jaki osiągnął Google X, to wynosi on 15479 punktów. Czy to dużo?

Niestety, jest on daleki od tego, by wzbudzić w kimkolwiek podziw. Przecież Galaxy S4 w wariancie czterordzeniowym, potrafi w AnTuTu „wycisnąć” prawie 25000 punktów. Ja sam zresztą wątpię, aby powyższy screen był autentyczny i węszę tu fałszerstwo. Oczywiście, wszystkie plotki na temat Google / Motoroli X, wkrótce potwierdzą lub zdementują sami producenci. Ja mam wciąż cichą nadzieję, że to jednak w połowie maja, na Google I/O gigant z Mountain View pokaże swój nowy smartfon i system Android Key Lime Pie.

Źródło: TheDroidGuy, GSMArena