Geeksphone Peak i Keon – sklep

Smartfony GeeksPhone Keon i Peak z Firefox OS już wyprzedane

Zaledwie kilka dni temu pisałem Wam, że Geeksphone udostępnił w swoim sklepie internetowym dwa, pionierskie smartfony oparte o platformę Firefox OS. Okazuje się, że jeśli chcecie je teraz kupić, to nie macie już po co tam wchodzić. Urządzenia zostały wyprzedane.

Geeksphone Peak i Keon - sklep

Lepszy, a zarazem droższy z tego duetu, Geeksphone Peak, sprzedał się w zaledwie kilka godzin. Do dzisiaj można jeszcze było kupić ostatnie egzemplarze modelu Keon, jednak i on jest już niedostępny. Oczywiście, nie wiadomo, ile Geeksphone miał tych urządzeń w magazynach, jednak mimo wszystko sądzę, że było na nie bardzo duże zapotrzebowanie.

Według portalu TheNextWeb, Geeksphone przygotowuje się do tego, aby poprawić wydajność i dostarczać 5000 smartfonów dziennie. Z kolei TechCrunch, który kontaktował się z producentem twierdzi, że już w piątek zapasy w sklepie zostaną odnowione i znowu będzie można składać zamówienia.

Przypominam, że ceny słuchawek z Firefox OS są bardzo atrakcyjne. Za model Peak, trzeba zapłacić ok. 620 zł, natomiast Keon to koszt rzędu 380 zł.

Źródło: Geeksphone, TheNextWeb, TechCrunch