HTC One – dystyngowany

Smartfony HTC z 2014 roku już w maju dostaną Sense 7.0

Blisko dwa miesiące temu pojawiła się informacja, według której już w styczniu przyszłego roku do Androida 5.0 Lollipop zaktualizowane zostaną flagowe modele HTC – One (M7) oraz One (M8). Dowiadujemy się jednak, że aktualizacja ta nie przyniesie użytkownikom nowej wersji nakładki Sense.

HTC One - dystyngowany

Jak udało się ustalić, obydwa smartfony pracować będą w oparciu o nakładkę Sense 6, nawet po aktualizacji systemu do wersji 5.0.1. Informacje te pozyskaliśmy dzięki deweloperowi, który na Twitterze publikuje pod nazwą @LlabTooFeR.

HTC-Sense-7-One-M8

HTC Sense 7 zadebiutuje już w najnowszym flagowym modelu od tego tajwańskiego producenta, czyli w popularnym ostatnio HTC Hima (HTC One M9), którego premiera spodziewana jest już w marcu przyszłego roku. Nieco później, bo na przełomie maja oraz czerwca, najnowsza wersja nakładki od HTC dostępna będzie dla modeli z roku 2014, z wyłączeniem tanich urządzeń takich jak na przykład Desire 310.

W chwili obecnej nie wiemy niestety, czy urządzenia z 2013 roku (w tym oczywiście HTC One M7) kiedykolwiek otrzymają nową wersję interfejsu, której wygląd oraz cechy nie są jeszcze znane. Bądźcie jednak pewni, że jeśli jakiekolwiek informacje zostaną ujawnione, to dowiecie się od nich za pośrednictwem naszego portalu.