Lg – logo

Smartfony LG na 2011 rok

W sieci pojawił się cały repertuar smartfonów LG, które mają się pojawić do końca 2011 roku.

LG - logo

LG Prada K2

LG Prada K2

Ma to być model z dwurdzeniowym procesorem i udoskonalonym ekranem 4.3-cala NOVA LCD. Smartfon ma podobno mieć jedynie 8.8mm grubości. Na pokładzie LG Prada K2 znajdziemy dwie kamery (1.3MP, oraz 8MP), 16GB pamięci wewnętrznej, oraz łączność 21Mbps HSPA+. Całość będzie działać pod kontrolą systemu Android 2.3 Gingerbread. Smartfon ma się ukazać podobno jeszcze w te wakacje.

LG Univa

LG Univa

Univa zostanie wyposażona w 800MHz procesor, 3.5-calowy ekran HVGA, oraz 5MP kamerę. Smartfon, podobnie jak poprzedni model – będzie działać w oparciu o Android 2.3 Gingerbread. Univa ma mieć 11.9mm grubości, pojawi się w czwartym kwartale tego roku.

LG Fantasy

LG Fantasy

Odnośnie Fantasy nic praktycznie nie jest wiadome, prócz tego, że smartfon będzie działać w oparciu o system Windows Phone 7 Mango. LG Fantasy możemy się spodziewać w czwartym kwartale 2011.

LG Victor

LG Victor

Victor powinien pojawić się jeszcze w tym kwartale, będzie wyposażony w jednordzeniowy, 1GHz procesor, 3.8-calowy ekran OLED WVGA, 5MP kamerę główną i VGA do wideorozmów, oraz WiFi 802.11b/g/n. Smartfon będzie działać w oparciu o Android Gingerbread.

LG Gelato NFC

LG Gelato NFC

Gelato już został wypuszczony, jako LG Optimus / Swift Net. Gelato NFC to najprawdopodobniej Swift Net – tyle, że z obsługą modułu NFC. Smartfon będzie wyposażony w 800MHz procesor, 3.2-calowy ekran HVGA, oraz 3MP kamerę. Gelato NFC powinien zawitać do sklepów w czwartym kwartale 2011.

LG E2

LG E2

Na temat E2 nie wiemy zbyt wiele, będzie to smartfon z małym ekranem QVGA, procesorem taktowanym częstotliwością poniżej 1GHz i prawdopodobnie kamerę 3MP. Jak większość przedstawianych tu smartfonów – będzie działać w oparciu o system Android.

LG K

LG K - brak zdjęcia

Jak widzicie nie ma nawet renderu modelu K. Wiemy, że ma to być pierwszy smartfon z ekranem 720p HD o wielkości 4.5-cala, który zagęszczeniem pikseli pokona nawet ekran Retina z iPhone.

Proszę pamiętać, że to są nieoficjalne informacje a plany producenta mogą się drastycznie zmienić – zarówno, jeśli chodzi o zaniechanie produkcji jakiegoś modelu, jak i zmiany w ich specyfikacjach. Jeśli będę mieć jakieś nowe informacje nt. któregoś z tych smartfonów – na pewno o tym napiszę.

Źródło: Pocketnow