Nokia WP7 – smartfon

Smartfony Nokia z Windows Phone na filmie – przeciek, czy fałszywka?

W sieci nieoficjalnymi kanałami pojawił się film, przestawiający nieznane dotąd smartfony Nokii z systemem Windows Phone.

Nokia WP7 - smartfon

Film do portalu MyNokiaBlog przesłała nieznana osoba, która twierdzi, że ma jakieś powiązania z Microsoftem. Film wydaje się być mieszanką dwóch wideo, przedstawia nieznane urządzenia Nokii z Windows Phone, oraz dziwny, koncepcyjny smartfon. Film został nagrany kamerą, wprost z monitora komputera.

Nokia WP7 - smartfon

Powyższe zdjęcie przedstawia jeden ze smartfonów widocznych na filmie, oparty o system Windows Phone. Wygląda na to, że będzie on dostępny w różnych wersjach kolorystycznych – lub z wymiennymi, kolorowymi tylnymi pokrywkami na baterię.

Poniżej kolejny smartfon, przedstawiony na filmie – tak jak poprzedni, również występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Trzeba przyznać, że wygląda to całkiem fajnie.

Nokia WP7 - smartfon

Cały film możecie podziwiać poniżej.

Przypominam, iż nie wiadomo, czy film to przeciek pochodzący od Microsoftu / Nokii, czy też jakaś podróbka wykonana przez utalentowanego internautę – miejmy jednak nadzieję, że to ten pierwszy wariant. Ciekaw jestem, co sądzicie na ten temat, czy uważacie, że to podróbka, czy prawdziwy film – i co sądzicie o tych Nokiach?

Źródło: Pocketnow