sega-sonic-4-episode-ii-0

Sonic the Hedgehog 4: Episode 2 wkrótce na Windows Phone, iOS oraz Android

Producent gier, firma SEGA poinformowała, iż pracuje nad platformówką Sonic the Hedgehog 4: Episode 2 dla urządzeń z systemami Windows Phone, iOS oraz Android.

sega sonic 4 episode ii

Sonic the Hedgehog 4 to najnowsza odsłona klasycznej platformówki, którą najlepiej znają posiadacze konsol Sega Genesis/MegaDrive. Gra w swojej klasycznej formie była wydawana w latach 1991-1994.

W grze, podobnie jak w poprzednich jej częściach – z ogromną prędkością przemierzamy świat naszym głównym bohaterem, Sonikiem. Podczas przechodzenia kolejnych poziomów, zbieramy złote obrączki, które chronią nas przed śmiercią a które możemy potem też wymienić na wiele użytecznych rzeczy.

Według Segi gra będzie dostępna na mobilne platformy Android, iSO oraz Windows Phone. Niestety, jest też niemiła wiadomość dla posiadaczy urządzeń z Androidem – SEGA postanowiła, iż grę da się uruchomić wyłącznie na urządzeniach z układami NVIDIA Tegra 2 i Tegra 3. Niestety – producent gry nie podał jeszcze dokładnego terminu, w którym udostępni grę, ani jej ceny.

Źródło: SEGA