Sony – zaproszenie na 25 czerwca do Berlina

Sony 25 czerwca zaprezentuje phablet Xperia Togari?

Sony rozpoczęło właśnie rozsyłanie zaproszeń na konferencję, która odbędzie się 25 czerwca w Berlinie. Czy właśnie tam zaprezentowany zostanie m.in. 6.44” phablet Xperia Togari?

Sony - zaproszenie na 25 czerwca do Berlina

Na zaproszeniu w języku niemieckim napisano “czas na kolejny krok” oraz “chcesz więcej?”, co jeszcze bardziej dolewa oliwy do ognia. Czy faktycznie “więcej” będzie oznaczać przebicie 6.3” granicy wielkości smartfonowego ekranu Galaxy Mega 6.3 i zaprezentowanie Xperii Togari, z 6.44”, ogromnym ekranem 1080p? Z informacji jakie w tej chwili posiadamy wynika, że Sony Xperia L4 Togari będzie oparta o chipset Qualcomm Snapdragon 800 oraz system Android 4.2.2 Jelly Bean. Japoński producent ma w swoim sprzęcie (podobnie jak Samsung w serii Galaxy Note) umieścić rysik do obsługi zaawansowanych funkcji Togari.

Oczywiście Togari, to nie wszystko, czego możemy się w Berlinie spodziewać. Innym smartfonem, którego tam potencjalnie zobaczymy, jest Sony Xperia C670X. Urządzenie ma mieć 4.8” ekran Full HD oraz chipset Snapdragon 600.

Marzy mi się także, aby Sony 25 czerwca pokazało sprzęt, który w tej chwili znamy jedynie pod nazwą roboczą Honami. Urządzenie ma posiadać doskonały aparat fotograficzny i być pierwszym smartfonem, “wskrzeszającym” dawną serię telefonów, wyposażonych w kamery Cyber-shot.

Oczywiście wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane 25 czerwca w Berlinie. Mam nadzieję, że Japończycy nie dadzą tam “plamy” i nie pokażą jakiegoś gniota. Firmie potrzeba teraz solidnego sprzętu, który podbudowałby jej pozycję na rynku i nieco podkopał dominację Samsunga.

Źródło: GSMArena