Sony-Ericsson-Live-with-Walkman-0

Sony Ericsson Live with Walkman – smartfon dla entuzjastów muzyki

Sony Ericsson zapowiedział nowy smartfon z systemem Android, przeznaczony dla entuzjastów słuchania muzyki – Sony Ericsson Live with Walkman.

Sony Ericsson Live with Walkman

Smartfon będzie dostarczany z najnowszą obecnie odsłoną systemu Android – 2.3 Gingerbread. Sony Ericsson Live with Walkman to urządzenie, które w największej mierze skupia się na głębokiej integracji z portalem społecznościowym Facebook – oraz oczywiście, na zapewnieniu doskonałych doznań muzycznych swojemu właścicielowi.

Jeśli chodzi o stronę sprzętową, to smartfon będzie oparty o jednordzeniowy 1GHz procesor, 3.2-calowy ekran o rozdzielczości 480×320 pikseli, 5MP kamerę z autofokusem i nagrywaniem HD 720p, kamerę VGA do wideorozmów, 320MB pamięci ROM, stot kart microSD do 32GB (w zestawie 2GB), 1200mAh baterię, WiFi, Bluetooth, GPS, DLNA, oraz technologię Sony xLOUD – specjalnie dla wielbicieli muzyki.

Sony Ericsson Live with Walkman ma być dostępny w czwartym kwartale tego roku, zarówno w kolorze białym, jak i czarnym – cena urządzenia nie jest w tej chwili znana.

Źródło: Pocketnow