Sony-Ericsson-Xperia-active-0

Sony Ericsson Xperia Active w UK opóźniony do 26 września

Pierwotnie Sony Ericsson Xperia Active miał się pojawić w angielskich sklepach już 9 września – okazuje się jednak, że premiera sklepowa tego smartfona opóźni się.

Sony Ericsson Xperia active

Anglicy (i nie tylko) będą mogli nabyć Xperię Active w UK dopiero od 26 września. Opóźnienie jest podobno spowodowane przeciągającymi się dostawami tego smartfona od SE.

Active, gdy się już ukaże w całej Europie – może być prawdziwym hitem. Jest to przecież smartfon o całkiem mocnej specyfikacji, ponadprzeciętnych możliwościach (wodoodporny) i dość niskiej cenie. Obecnie, w ofertach przedsprzedażowych w UK, można go zamówić za 240 funtów, czyli około 1210zł. Pełną specyfikację SE Xperia Active znajdziecie TUTAJ. Poniżej, dla niedowiarków – prezentuję film, który udowadnia, że Active to faktycznie wodoodporne urządzenie.

Kiedy odbędzie się premiera Xperii Active w Polsce? Tego niestety nie wiadomo, gdyż polski oddział SE milczy na ten temat. W tej chwili nie ma też żadnych ofert przedsprzedażowych smartfona w polskich sklepach. Miejmy jednak nadzieję, że wraz z premierą Active w UK – pojawi się on i u nas, choćby w przedsprzedaży.

Źródło: GSMArena