sony-ericsson-xperia-neo

Sony Ericsson Xperia Neo: przykładowe filmy

Sony Ericsson Xperia Neo jest już w zagranicznych sklepach do jakiegoś czasu, wkrótce będzie dostępna i u nas. Warto więc zaznajomić się z jakością nagrywanych filmów tym smartfonem.

Sony Ericsson Xperia Neo

Xperia Neo nie jest jeszcze niestety dostępna na polskim rynku, za to za granicami naszego kraju – już tak. Za pomocą tego smartfona nagrano całkiem pokaźną liczbę filmików, które znajdują się na YouTube – warto więc sprawdzić, jakiej jakości filmy nagrywa Xperia Neo. Przypominam, że Neo jest w stanie nagrać film w jakości 720p, nie będę tutaj przybliżał pełnej specyfikacji urządzenia, gdyż znajdziecie ją w dziale „Specyfikacje„. Wszystkie poniższe filmy zostały wykonane za pomocą Xperii Neo, proszę pamiętać, aby oglądać je w najwyższej możliwej jakości.

Filmy według mnie prezentują się bardzo dobrze, nie widać na nich żadnych zacięć – wszystko chodzi płynnie, a kolory są naturalne i dobrze nasycone. Nawet w gorszych warunkach oświetleniowych – kamera radzi sobie całkiem nieźle. Obecnie Xperię Neo można na zachodzie nabyć w cenie około 1600zł, myślicie, że to dobra cena za ten smartfon?

Źródło: YouTube