Android-Ice-Cream-Sandwich

Sony Ericsson zaktualizuje wszystkie smartfony Xperia z tego roku do ICS

Wyśmienita wiadomość dla posiadaczy smartfonów Xperia z 2011 roku – wszystkie te urządzenia według SE dostaną aktualizację do Android Ice Cream Sandwich.

Android Ice Cream Sandwich

Eric Schmidt, były dyrektor generalny (CEO), a obecnie prezes wykonawczy w Google zdradził niedawno, że nowa odsłona systemu Android, o nazwie kodowej Ice Cream Sandwich (ICS) – powinna ujrzeć światło dzienne w okolicach października / listopada. Od tego momentu producenci będą mogli aktualizować swoje „stare” urządzenia do ICS.

Według jednego z przedstawicieli firmy Sony Ericsson, wszystkie telefony Xperia, które miały premierę w 2011 – otrzymają aktualizację do Android Ice Cream Sandwich. Smartfonów SE z tego roku jest całkiem sporo: Xperia Arc, Xperia Play, Xperia Neo, Xperia Pro, Xperia Arc S, Xperia Neo V, oraz Xperia Ray (pewnie i tak o kilku zapomniałem). Jeśli informację oficjalnie, na swojej stronie potwierdzi SE, to obstawiam, że pierwsze aktualizacje ruszą dopiero w 2012 roku. Miejmy nadzieję, że inni producenci wezmą przykład z SE – i też zaktualizują swoje smartfony do ICS.

Źródło: PhoneArena