Sony i1 “Honami” i Xperia Z

Sony i1 “Honami” sfotografowany obok Xperii Z

Do tej pory na temat Sony i1 “Honami” dowiedzieliśmy się już naprawdę bardzo wielu rzeczy, a wygląd smartfona nie jest już dla nas większą tajemnicą. Mimo wszystko bardzo cieszy fakt, że w sieci pojawił się kolejne fotografie przedstawiające i1, tym razem obok Xperii Z.

Sony i1 “Honami” i Xperia Z

Sony i1 “Honami” (po prawej) i Xperia Z (po lewej)

Dopiero teraz tak naprawdę możemy zobaczyć, jak bardzo podobny jest Sony i1 “Honami” do Xperii Z. Pod względem wielkości Honami jest trochę większy od „Zetki”, jednak różnica ta jest w zasadzie kosmetyczna. i1 podobnie jak Xperia Z będzie wyposażony w 5″ ekran 1080p.

Sony i1 “Honami” i Xperia Z - bok

Oczywiście zdjęcia porównujące Honami do Xperii Z to nie jedyne fotografie, jakie się dzisiaj pojawiły. Poniżej możecie zobaczyć także interfejs kamery smartfona. Dzięki tym zdjęciom poznajemy bardzo interesujące tryby przechwytywania multimediów, jakimi dysponuje i1. Jest tu m.in. „Superior auto” i tryb manualny. Dostępny jest również tryb Timeshift, który wykonuje serię fotografii i składa w animację, pozwalającą „przenieść się nam w czasie”.

Funkcji 20MP aparatu w Sony „Honami” jest oczywiście dużo więcej, jednak nie ma tu niczego rewolucyjnego, czego nie znalibyśmy już wcześniej z innych urządzeń. Przypominam, że premiera Sony i1 “Honami” odbędzie się najprawdopodobniej na berlińskich targach IFA 2013, a dokładnie 4 września. Czy Sony za pomocą Honami zmiecie z ziemi konkurencję w postaci Lumii 1020, czy tylko zbłaźni?

Źródło: GadgetHelpline