Sony i1 Honami – GSMArena – 3

Sony i1 Honami znowu pojawia się na zdjęciach (aktualizacja)

Zaledwie wczoraj na łamach SmartFan.pl mogliście zobaczyć pierwsze zdjęcie, które rzekomo przedstawiało biały wariant Sony i1 Honami. Dzisiaj na dokładkę, możecie obejrzeć dużo więcej zdjęć tego urządzenia, tym razem w czarnej wersji kolorystycznej.

Sony Honami - przeciek

Urządzenie swoim designem mocno nawiązuje do Xperii Z, jednak wiele wskazuje na to, że zamiast szklanych powierzchni, zastosowano tu aluminium.

Na zdjęciach możecie zobaczyć również, że ekran smartfona zajmuje praktycznie całą, przednią część obudowy (nie licząc umieszczonego na górze grilla głośnika). Niestety, tył Honami wygląda dość szpetnie. Oprócz obiektywu kamery, flesza LED i czujnika podczerwieni (który równie dobrze może być wspominanym we wcześniejszych przeciekach ksenonowym fleszem), znajdziemy tam jedynie całe połacie pustej, niewykorzystanej powierzchni.

Na zdjęciach widać też piny do stacji dokującej, być może przeznaczone do współpracy ze stacją DK30, zaprezentowaną wraz z Xperią Z Ultra. Boki mieszczą także 3.5mm złącze słuchawkowe, wejście na microSD, zaczep na smycz oraz dedykowany przycisk kamery.

Szczerze mówiąc nadal mam nadzieję, że uwieczniony na niniejszych zdjęciach smartfon to jednak nie Honami. Jego design wcale mi nie odpowiada (w szczególności tylna część obudowy, która wygląda jak wielki lotniskowiec).

Przypominam, że według przecieków Honami ma posiadać 20MP kamerę z czujnikiem Exmor RS, obiektywem G Lens, Cybershot, podwójnym fleszem LED i fleszem ksenonowym oraz procesorem do przetwarzania zdjęć Mobile BIONZ. Poza tym w smartfonie ma się znaleźć Snapdragon 800 (2.3GHz, Adreno 330), 3000mAh bateria, Android 4.2.2 oraz 5″ ekran Full HD.

Aktualizacja: Jak się okazuje, Sony najprawdopodobniej zaprezentuje Honami już 4 lipca. Pamiętacie zaproszenie, które japoński producent niedawno rozsyłał? Podobno widać na nim właśnie Sony i1 Honami (co potwierdzają zresztą powyższe zdjęcia). Wygląda więc na to, że ten kamerosmartfon poznamy już za niecały tydzień!

Sony Xperia Z Ultra - zaproszenie

Aktualizacja: Portal GSMArena dotarł do kolejnych zdjęć, na których możemy zobaczyć Honami. Niestety, nie przedstawiają one najważniejszej części urządzenia, która nas najbardziej interesuje – czyli jego tyłu.

Aktualizacja: Kolejny dzień, kolejny przeciek – tym razem możecie podziwiać kilka zrzutów ekranu, zrobionych na smartfonie Sony i1 Honami.

Źródło: XperiaBlog