Sony-LT30-Mint-leak-0

Sony LT30 Mint – specyfikacja i przykładowe zdjęcia

W internecie pojawiła się specyfikacja oraz przykładowe zdjęcia zrobione niezaprezentowanym jeszcze smartfonem – Sony LT30 Mint.

Sony LT30 Mint - leak


Na temat LT30 Mint mogliśmy po raz pierwszy usłyszeć na początku tego roku, kiedy to do sieci wyciekła „mapa drogowa” Sony. Według niej – Mint będzie najdroższym smartfonem Sony w tym roku. Czy oznacza to, że będzie też najmocniejszą słuchawką tego japońskiego producenta?

Według informacji, które udało mi się zgromadzić do tej pory – Sony Xperia Mint to smartfon z 4.6-calowym ekranem HD, chipsetem Snapdragon S4, 13MP kamerą i kamerką przednią HD, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej poprzez karty microSD) oraz modułem NFC. Urządzenie na rynku pojawi się najprawdopodobniej z systemem Android 4.0 ICS – niewykluczone jednak, że zamiast ICS Sony zainstaluje już 4.1 Jelly Bean.

Poniżej możecie obejrzeć próbne zdjęcia wykonane smartfonem.

Według plotek – Mint jest w całości wykonany z plastiku a jego tył pokrywa gumowany materiał. Smartfon ma być podobno wprowadzony do sprzedaży już we wrześniu tego roku w cenie ok. 560 euro (jakieś 2380zł).

Źródło: GSMArena, Nixanbal