Sony S39h

Sony S39h – kolejna Xperia w drodze?

Portal XperiaBlog ujawnił zdjęcia, przedstawiające nieznany do tej pory smartfon japońskiego producenta, model S39h. Czy Sony szykuje dla nas kolejny gadżet z serii Xperia?

Sony S39h

Jeśli wierzyć numeracji smartfonów, stosowanej przez Sony, to S39h powinien być modelem wyżej od Xperii L (którą swoją drogą, można już nabyć w Polsce). Daleko idące spekulacje sugerują nawet, że Sony Xperia S39h, podobnie jak Xperia L, będzie wyposażony w ekran o wielkości 4.3-cala.

Co możemy wywnioskować ze zdjęć? Niestety niewiele. Widać tu jedynie, że smartfon jest wyposażony w dedykowany przycisk spustu migawki, aparat z fleszem LED, głośnik mono i system Android. Obudowa słuchawki ma delikatnie zaokrąglone kształty (podobnie, jak Xperia L), które zupełnie nie przypominają kanciastej Xperii Z. Jeśli się dobrze przyjrzycie to zobaczycie, że osoba robiąca zdjęcia urządzenia używała w tym celu… drugiego egzemplarza S39h. Daje nam to więc mgliste pojęcie o tym, jakich fotografii możemy się spodziewać po tym smartfonie. Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z mocnym „średniakiem”.

Niestety, przeciek nie ujawnia, czy smartfon zaprezentowany na zdjęciach to urządzenie finalne, czy może prototyp, którego „sklepowy kształt” będzie zupełnie inny, niż tu widzimy. Mam nadzieję, że wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat S39h. W tej chwili nie wiadomo nawet, kiedy możemy się spodziewać premiery tego smartfona i jaka będzie jego przybliżona cena.

Źródło: XperiaBlog