Sony my Xperia pilot

Sony uruchomiło serwis my Xperia, dzięki któremu odnajdziemy naszą zagubioną Xperię

Japoński producent pomyślał o wszystkich tych osobach, które często gubią swoje smartfony. Nowo powstały serwis my Xperia ma pomóc zlokalizować naszą zgubę. Jak to działa?

Sony my Xperia pilot

Pewnie nie raz zdarzyło się Wam zapomnieć swojego smartfona i zostawić np. u znajomych, albo na biurku w pracy. Niestety, w takich momentach najczęściej tracimy głowę i myślimy, że nasz drogi telefon zostawiliśmy np. na ławce w parku albo w autobusie. Z pomocą przychodzi serwis my Xperia, dzięki któremu bez problemu zlokalizujemy nasz smartfon, gdziekolwiek by nie był.

my Xperia to usługa podobna do Apple Find My iPhone. Aby z niej skorzystać, wystarczy zalogować się na stronie myxperia.sonymobile.com (używając swojego adresu e-mail i hasła Google). Kiedy już się zalogujesz i wprowadzisz swoje słuchawki, będziesz mógł zobaczyć na mapie, gdzie są. Oczywiście to nie wszystkie funkcje my Xperia. Można także zdalnie wyczyścić swój smartfon (w przypadku np. kradzieży), pobrać informację o wybranym kontakcie oraz włączyć alarm dźwiękowy (nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyciszone).

Niestety, usługa my Xperia nie jest jeszcze dostępna na wszystkie smartfony Sony. Producent ma zamiar wprowadzać ją stopniowo. W tej chwili jedynym modelem z 2012 roku, który dostał do niej dostęp, jest Xperia Acro S.

Źródło: GSMArena


  • Nazir

    Te szpiegujące programy są o kant potłuc .
    Do tego baterię szybciej rozładowują