Sony Xperia Z

Sony Xperia Z – kolejne zdjęcia trafiły do sieci

Oficjalna prezentacja modelu Xperia Z odbędzie się 7 stycznia, a w sieci pojawia się coraz więcej zdjęć przedstawiających to urządzenie. Tym razem zdradzają nam one kilka cech nowego smartfona.

Sony Xperia Z

Xperię Z, wraz z Xperią ZL mogliśmy po raz pierwszy na oficjalnych zdjęciach podziwiać na początku tego roku, kiedy to ze strony Sony Mobile do sieci przedostały się ich fotografie. Mało tego, dzięki licznym przeciekom wiemy już nawet, jaka będzie cena Xperii Z. Co nowego wnoszą dzisiejsze zdjęcia, opublikowane na portalu ePrice?

Dowiadujemy się, że smartfon został zbudowany w oparciu o wodoodporną obudowę i „strukturę ramy szkieletowej”. W urządzeniu znajdziemy także 13 MP kamerę z matrycą 13MP Exmor RS, potrafiącą nagrywać filmy i robić zdjęcia HDR.

Fotografie potwierdzają także 5-calowy ekran Reality Full HD 1080p oraz czterordzeniowy chipset APQ8064 Snapdragon S4. Okazuje się, że urządzenie wyjęte z pudełka, będzie działać w oparciu o system Android w wersji 4.1 Jelly Bean.

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać oficjalnej premiery, która odbędzie się za kilka dni. Ciekawe, jakiego czasu będzie potrzebował ten smartfon, aby dotrzeć do Polski (mam tylko nadzieję, że krótszego, niż np. Butterfly firmy HTC, który jest wyjątkowo kiepsko dystrybuowany)?

Źródło: ePrice