Sony Xperia M

Sony Xperia – które smartfony dostaną upgrade do Androida 4.3?

W piątek pisałem Wam o potencjalnym terminie, w którym Sony zaktualizuje Xperię Z do Androida w wersji 4.3 Jelly Bean. Oczywiście na nowego Andka czekają nie tylko posiadacze Zetki, ale także wielu innych smartfonów wyprodukowanych przez Sony. Które z nich i kiedy mogą liczyć na stosowny upgrade?

Sony Xperia M

Jeśli wierzyć tabeli, która wyciekłą właśnie do internetu – Sony w pierwszym kwartale 2014 roku planuje aktualizację m.in. modeli Xperia M i M Dual. Takie słuchawki, jak Xperia ZR, ZL, Z Ultra, C, E Dual, T oraz L – na upgrade mogą liczyć jeszcze przed końcem bieżącego roku.

Sony Xperia - terminy aktualizacji do Androida 4.3 Jelly Bean

Szkoda tylko, że według tabeli modele V, J oraz TX nie dostaną aktualizacji do Androida 4.3. Jeśli chodzi o smartfony Xperia SP i E – póki co nie ma informacji, kiedy miałyby dostać upgrade. Dane pokazują też coś dziwnego, gdyż model Xperia T występuje tak naprawdę dwa razy – według jednego z wierszy tabeli dostanie upgrade do 4.3 JB, a według innego nie. Nie wiadomo więc, której wersji mamy ufać. Swoją drogą, w zestawieniu widać też smartfon Xperia Z Google Edition, który tak naprawdę przez Sony nigdy nie został oficjalnie zaprezentowany.

Pamiętajcie oczywiście, że autentyczność powyższej tabelki nie została przez nikogo potwierdzona. Może więc ona równie dobrze zamiast prawdziwych informacji, przedstawiać stek bzdur.

Aktualizacja: Osoby czytające ten tekst zainteresuje pewnie fakt, że Sony oficjalnie podało, które Xperie dostaną Android 4.3 Jelly Bean oraz 4.4 KitKat.

Źródło