Sony Xperia M2 – rzut

Sony Xperia M2 oraz M2 Dual dostają Android 4.4.4

Pewnie z tego powodu nikt nie będzie skakał z radości, jednak myślę, że warto was poinformować, iż smartfony Xperia M2 oraz M2 Dual dostają właśnie aktualizację do Androida 4.4.4 KitKat.

Sony Xperia M2 - rzut

Obydwa smartfony działają w tej chwili na bazie systemu Android w wersji 4.4.2 KitKat, więc przeskok na 4.4.4 nie wniesie tutaj zbyt dużego powiewu świeżości. Wersja 4.4.4 oczywiście przynosi też wszystkie te zmiany, które ma w sobie wersja 4.4.3. Jeśli was interesuje, co konkretnego wnosi 4.4.3 oraz 4.4.4 – możecie na ten temat poczytać w moich poprzednich tekstach.

Niestety nie wiadomo dokładnie, co oprócz nowej wersji Androida wnosi ten soft. Użytkownicy zgłaszają, że poprawiony został bug związany z opóźnieniem dźwięku. Wielu posiadaczy M2 już od jakiegoś czasu skarży się też, że urządzenie cierpi na drenaż baterii. Nikt jednak nie potwierdził, czy nowy soft poprawia ten feler.

Co do Xperii M2 Aqua, posiadacze tego smartfona na 4.4.4 KitKat będą musieli poczekać najprawdopodobniej jeszcze trochę. Niestety nie wiadomo, czy i kiedy Sony zaktualizuje M2 do Lollipop. W tej chwili wiadomo jedynie, że dostanie go cała seria sprzętów Xperia Z.


  • Krzysiek

    Uwaga.

    Po aktualizacji systemu wcina notatki.