sony-xperia-s-0

Sony Xperia S jednak w marcu

Wbrew wcześniejszym nadziejom, smartfon Sony Xperia S pojawi się w brytyjskich sklepach dopiero w pierwszej połowie marca.

sony xperia s 

Według ostatnich informacji, podawanych przez angielski sklep Play.com – smartfon Xperia S, już od wczoraj miał się znajdować na półkach sklepu. Niestety, Play.com okazał się sklepem niewiarygodnym, gdyż jego informacja o styczniowej premierze Xperia S – była  „wyssana z palca”. Play.com podał nawet kolejną informację, jakoby Xperia S miała być dostępna od 13 lutego – jednak możemy się domyślać, iż sklep w tym przypadku również nie wie, co pisze.

Do informacji Play.com odniósł się nawet inny brytyjski sklep, Clove.co.uk – według którego, pierwotny, marcowy termin premiery Xperia S pozostaje niezmienny. Jeśli mamy być konkretni – Xperia S pojawi się w brytyjskich sklepach w dniach 6-7 marca, czyli krótko po zakończeniu targów MWC w Barcelonie.

Mieszkańcy Polski mogą mieć jedynie nadzieję, iż brytyjska premiera Xperia S, będzie równoznaczna z pojawieniem się tej słuchawki również i w polskich sklepach. Przypominam, iż Xperia S na starcie ma kosztować nie więcej, niż 450 funtów (około 2330zł).

Źródło: GSMArena