Sony-Xperia-T-leak-0

Sony Xperia T od pierwszego października w UK, jaka cena?

Według angielskiego sklepu Unlocked Mobiles, nowy, flagowy model Sony – Xperia T, pojawi się w UK już 1 października.

Sony Xperia T

Xperię T japoński producent zaprezentował pod koniec zeszłego miesiąca, na IFA 2012 w Berlinie. Niestety, nie ujawniono wtedy ceny i dokładnej daty dostępności urządzenia. Okazuje się jednak, że smartfon pojawi się w Europie (a konkretnie Wielkiej Brytanii) już na początku przyszłego miesiąca.

Sklep Unlocked Mobiles rozpoczął już przedsprzedaż urządzenia, w cenie 415 funtów, co na dzień dzisiejszy, w przeliczeniu na złotówki daje około 2160 zł.

Pewnie zastanawiacie się, czy w takim razie i w Polsce Xperia T pojawi się w tym samym terminie i cenie, co w UK? Niestety, nasze rodzime sklepy nie są na tyle „ogarnięte”, aby wystartować z przedsprzedażą tego modelu. O polskiej cenie i dacie premiery – dowiemy się prawdopodobnie na kilka dni przed terminem.

Jak przedstawia się specyfikacja Sony Xperia T? Smartfon ma dwurdzeniowy procesor Krait o taktowaniu 1.5 GHz, grafikę Adreno 225, 4.55-calowy ekran 720p Bravia, 13 MP kamerę oraz 1 GB RAM i 16GB pamięci użytkownika. Całość działa oczywiście na systemie Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Źródło: