Sony Xperia UL

Sony Xperia UL pojawiła się na zdjęciach

Projektanci nowych smartfonów w firmie Sony, pracują chyba pełną parą. W sieci pojawiły się zdjęcia, przedstawiające nieznany dotąd smartfon japońskiego producenta, model Xperia UL. Czy to kolejny supersmartfon Sony?

Sony Xperia UL

Najwyraźniej po tym, jak do sklepów trafiły m.in. takie smartfony, jak Xperia Z, Xperia ZL, a światło dzienne ujrzały Xperia L, Xperia SP oraz Xperia ZR – Sony planuje kolejne urządzenie. Xperia UL, o nazwie kodowej Gaga, według plotek ma być naprawdę mocnym smartfonem. Osoby, które z modelem UL miały styczność, informują, że na pokładzie zamontowano czterordzeniowy chipset Snapdragon 600 (ten sam, który jest w Galaxy S4 I9505), ekran Full HD 1080p, 2 GB RAM oraz aż 32 GB pamięci wewnętrznej.

Jeśli dobrze przyjrzycie się zdjęciom w powyższej galerii, przedstawiającym Xperię UL, to zobaczycie, że dokoła miejsca na baterię, jest uszczelka. Oczywiście nie trudno się domyślić, że UL będzie podobnie jak Xperia Z, smartfonem wodoszczelnym.

Niestety nikt nie wie, czy Sony Xperia UL wejdzie na rynek faktycznie pod taką nazwą (która sugeruje, że jest to ulepszona wersja modelu Xperia U). Nieznana jest także data prezentacji urządzenia i to, czy smartfon będzie sprzedawany na rynkach międzynarodowych, czy może tylko na azjatyckich. Jeśli na ten temat pojawią się jakieś nowe informacje, oczywiście dam Wam znać. Póki co, musimy się uzbroić w cierpliwość.

Źródło: GSMArena