Sony Xperia Z1 – front

Sony Xperia Z1 na bardzo dobrej jakości zdjęciach (aktualizacja)

Sony już chyba zupełnie przestało kontrolować przecieki na temat swojego kamerosmartfona, Xperii Z1. Urządzenie już tyle raz pojawiało się w różnego rodzaju przeciekach, że powoli zaczynam się zastanawiać, czy Sony podczas oficjalnej prezentacji Z1 może nas jeszcze czymś zaskoczyć.

Sony Xperia Z1 - front

Dzisiejszy przeciek, który pochodzi z Chin – prezentuje nam naprawdę dobre zdjęcia, na których doskonale widać nowy smartfon Sony. Fotografie przedstawiają model Xperia Z1, który do złudzenia przypomina zwykłą Xperię Z. Co zrozumiałe, nie wszystko jest podobne do „Zetki”, bo np. zupełnie inaczej wygląda tu głośnik, którego grill możecie zobaczyć na dolnej krawędzi smartfona. W innym miejscu umieszczono także obiektyw kamery, który szczerze mówiąc jak na kamerosmartfon nie wygląda zbyt okazale.

Gdyby ktoś zapomniał to odświeżę Wam pamięć i przypomnę, że Xperia Z1 ma mieć 5″ ekran 1080p i działać w oparciu o chipset Snapdragon 800. Głównym atutem urządzenia ma jednak być jego 20.7MP kamera z dużym 1/2.3″ sensorem, potrafiąca nagrywać filmy w jakości 4K. Smartfon zasili ogniwo o pojemności 3000 mAh.

Sony już dość dawno rozpoczęło kampanię mającą zaznajamiać nas z Xperią Z1. Japoński producent wypuścił nawet zwiastun, na którym dość dokładnie widać to urządzenie. Kiedy Z1 zostanie oficjalnie pokazana? Ma to nastąpić już za niecały tydzień, a dokładnie 4 września – czyli w ten sam dzień, w który Samsung ujawni swój smartblet Galaxy Note III.

Aktualizacja: Do kompletu mam jeszcze zdjęcia białej wersji Xperii Z1.

Aktualizacja: Pojawiły się nowe, podobno oficjalne zdjęcia prasowe Xperii Z1. Możecie je oglądać w galerii poniżej.

Aktualizacja: Na YouTube dosłownie kilkanaście minut przed oficjalną prezentacją pojawiło się oficjalne wideo, reklamujące Sony Xperię Z1:

Źródło


 • wave2

  te chińskie zdjęcia to jednoznacznie ściema, widoki na ekran z kąta około 30 st pokazują wyraźnie że na przednim panelu jest przyklejone zdjęcie, może i sony zrobiło skok jakościowy trochę z kątami patrzenia ale aż tak dobrze nie ma szans być

 • Łukasz

  Tak patrząc na te zdjęcia jestem przekonany, że może być to nic innego jak atrapa. Ta sama godzina na wersji czarnej i białej sugeruje, że jest przylepione zdjęcie. Pozatym te kąty widzenia zbyt dobre jak na Sony, więc jak najbardziej nie jest to włączony wyswietlacz.

  • http://smartfan.pl Noob

   Faktycznie widoki ekranu są takie same, gratuluję spostrzegawczości. Być może to rzeczywiście jakaś atrapa, Chińczycy to zdolny naród więc mogli coś takiego stworzyć.