Sony Xperia Z2 – wodoszczelność

Sony Xperia Z2 w sklepach dopiero w maju

Czekasz na wejście smartfona Xperia Z2 do sklepów? Jeśli odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, to mam dla Ciebie złą wiadomość. Sklepowy debiut Xperii Z2 znowu się przeciągnął. Planowane pojawienie się tego urządzenia w magazynach zostało przełożone na początek maja.

Sony Xperia Z2 - wodoszczelność

Pierwotnie Sony Xperia Z2 miała pojawić się w sklepach na początku kwietnia, jednak ze względu na problemy z produkcją – Sony udało się dostarczyć jedynie bardzo ograniczone ilości tego sprzętu. Sony co prawda twierdziło, że kłopoty z produkcją nie wpłyną na termin debiutu sklepowego, jednak jak widać – stało się inaczej.

Nasz rodzimy oddział Sony Mobile już odpalił przedsprzedaż Xperii Z2, jednak jak sami możecie przeczytać na jego stronach – pierwsze dostawy są przewidziane dopiero na początek maja. Cena, w jakiej możecie zamawiać urządzenie od Sony, wynosi 2799 zł.

Niestety, ale takie opóźnienie w wejściu do sklepów może się przełożyć na dużo gorszą sprzedaż Xperii Z2. Najwięksi konkurenci „Zet Dwójki”, czyli HTC One (M8) oraz Samsung Galaxy S5 – już trafiły do sklepów. Klienci, którzy szukają nowego smartfona mogą nie być na tyle cierpliwi, aby czekać na pojawienie się Xperii Z2. Mam tylko nadzieję, że Sony Xperia Z2 faktycznie „zmaterializuje się” na początku maja, a japoński producent nie zawiedzie swoich klientów. Pamiętajmy, że z premierą flagowca czai się również LG ze swoim G3, który może nieźle namieszać na rynku.


  • Łukasz

    http://gsmonline.pl/newsy/sony-xperia-z2-w-tym-tygodniu-pierwsze-dostawy-do-polski

    Jeden news kłóci się x drugim…to jak to jest??:)

    • http://smartfan.pl/ Noob

      To bardzo ciekawe info, ja kierowałem się informacjami z zachodnich portali i tym, co napisał na swojej stronie polski oddział Sony. Ciekawe, która informacja się sprawdzi. Mam nadzieję, że ich, bo wtedy dostaniemy Xperię Z2 całkiem szybko.