spb-mobile-shell-3d

Spb Shell 3D dla Android już dostępny (wideo)

Po wielu testach i wersjach beta, Spb udostępniło swoją najnowszą nakładkę na system Android – Shell 3D.

Spb Shell 3D

Nakładkę testowałem osobiście na Samsungu Galaxy S i wygląda naprawdę pięknie, wszystko działa dość szybko i sprawnie – chociaż zdarzają się momenty, kiedy nakładka „zamula” cały system (szczególnie podczas startów). Spb Shell 3D ma kilka wbudowanych widżetów, które znacząco usprawniają pracę z nakładką. Co ważne – po zainstalowaniu od razu włącza się polska wersja językowa.

Spb Shell 3D

Do dyspozycji mamy szereg widżetów, m.in. pogodę, zegar, kalendarz, oraz wyświetlanie najlepszych obrazków z Flickr.

Spb Shell 3D zdecydowanie cieszy oko, nakładka wygląda prześlicznie, niestety z tego też powodu zajmuje dość sporą część zasobów systemowych. Możemy zapomnieć o animowanych tapetach, w tej nakładce zostały one celowo wyłączone, z powodów wydajnościowych.

Spb Shell 3D

Pozostaje jeszcze jeden szkopuł, Spb Shell 3D kosztuje na Android Market aż 42,49zł – jest to chyba jedna z najwyższych cen, jaką żąda autor programu na Android Market. Czy nakładka jest warta takich pieniędzy? Trudno w tej chwili ocenić, programiści jeszcze muszą ją zoptymalizować, jednak Spb Shell 3D wygląda tak prześlicznie, że ciężko się oprzeć. Chętnych na zakup zapraszam do odnośnika źródłowego.

Źródło: Spb Shell 3D