HTC-One-X-znak-zapytania-0

Specyfikacja HTC One X+ ujawniona poprzez Twitter?

Na Twitterze pojawiła się specyfikacja następcy flagowego modelu HTC One X – urządzenia, o nazwie One X+.

HTC One X Plus

Jeden z anonimowych postów na Twitterze ujawnił, że HTC najprawdopodobniej planuje wydanie nieco ulepszonej wersji swojego flagowca, One X. Według źródła, smartfon będzie nosić nazwę HTC One X+. Jak przedstawia się jego specyfikacja?

Słuchawka ma być podobno wyposażona w czterordzeniowy układ nVidia AP37 1.6GHz oraz 1.7GHz jednordzeniowy (jeden rdzeń w Tegra 3 może zwiększyć taktowanie, do 1.7GHz), 1GB RAM i 32GB pamięci użytkownika. One X+ ma na starcie działać pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean, wraz z nakładką UI, HTC Sense 4.5. Niestety, energii do smartfona ma dostarczać ta sama bateria (1,800mAh), którą tajwański producent zastosował w modelu One X. Swoją drogą, to właśnie na słaby akumulator One X, narzeka sporo jego użytkowników. Według przecieku, słuchawka będzie mierzyć 134.36×69.9×9.3mm i ważyć 129 gram.

Kiedy może nastąpić oficjalna prezentacja One X+? Prawdopodobnym terminem, jest 19 września. To właśnie na ten dzień HTC zwołuje konferencję, gdzie najprawdopodobniej zobaczymy smartfony z Windows Phone 8, a być może także i HTC One X+.

Źródło: Pocket-lint