HTC Desire L

Średniak HTC Desire L został oficjalnie zaprezentowany

HTC na Tajwanie oficjalnie zaprezentowało nowy smartfon ze średniej półki, model Desire L. Urządzenie pewnie nigdy nie trafi do Polski, ale chyba nie ma się o co martwić, bo jego specyfikacja nie wyróżnia się niczym szczególnym.

HTC Desire L

Na pokładzie Desire L znajdziemy 1 GHz, dwurdzeniowy procesor, 1 GB RAM oraz 4.3-calowy ekran Super LCD2 o rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli).

HTC Desire L mierzy 128 x 66.9 x 8.9 mm i waży 118 gramów. Smartfon zasila 1,800 mAh ogniwo, a jego pamięć wewnętrzna wynosi 4 GB (można ją rozszerzyć kartą microSD). Jeśli chodzi o system, mamy tu oczywiście Android (najprawdopodobniej w wersji 4.1.2), wraz z nakładką Sense UI i dźwiękiem Beats Audio.

Co do możliwości fotograficznych, tajwański producent zastosował tu 5 MP kamerę z sensorem BSI i obiektywem, o światłosile f/2.0. Kamera, wspomagana przez flesz LED, potrafi nagrywać filmy w jakości 720p.

Obecnie niestety nie wiadomo, ile Desire L ma kosztować i kiedy wejdzie do sklepów. Tak, jak wspominałem wcześniej, nie spodziewałbym się, że zobaczymy go w sprzedaży gdziekolwiek, poza Tajwanem (a już na pewno nie w Polsce).

Źródło: GSMArena