Samsung Galaxy S5 jako plaster

Jeden z szefów HTC porównuje Galaxy S5 do… plastra

Nie milkną echa wczorajszej konferencji Samsunga, podczas której zaprezentowano nowego flagowca tej firmy, Galaxy S5. Jeden z szefów amerykańskiego oddziału HTC (Jason Mackenzie) postanowił trochę pośmiać się z SGS5 i… porównał jego złoty wariant kolorystyczny do plastra opatrunkowego na rany i otarcia.

Samsung Galaxy S5 - złoty

„Żart” HTC został opublikowany na Twitterze w postaci obrazka, na którym widać złotego Samsunga Galaxy S5 oraz plaster. Dziurkowana powierzchnia złotego Galaxy S5 w zestawieniu z plastrem faktycznie wygląda podobnie.

Samsung Galaxy S5 jako plaster

Według mnie tył złotego Galaxy S5 rzeczywiście przypomina duży plaster. Mimo wszystko matowa, odporna na odciski palców i przyjemna w dotyku tylna pokrywa SGS5 Samsungowi nawet nieźle się udała. Wygląda to chyba lepiej, niż skóropodobny plastik na Note 3.

Oczywiście osoby zrażone plastropodobnym wyglądem złotego Galaxy S5 mogą wybrać inny wariant kolorystyczny tego sprzętu. 11 kwietnia, kiedy S5 trafi już do sklepów, będzie dostępny w czterech kolorach: czarnym, niebieskim, biały oraz oczywiście złotym.

A czy wam podoba się złoty wariant Galaxy S5 nawet wtedy, gdy wygląda jak plaster? Ciekawe, czy marketingowcy Samsunga odgryzą się jakoś HTC i porównają ich smartfony do jakiegoś przedmiotu codziennego użytku. Swoją drogą takie przepychanki są całkiem zabawne, bo ukazują nieco ludzkiego oblicza wielkich korporacji. Szkoda, że na naszym, polskim rynku żaden z producentów nie praktykuje tego typu zagrywek.