T-Mobile-mytouch-4g-slide

T-Mobile myTouch 4G Slide, czy będzie w Polsce?

T-Mobile, który wprowadza swoją markę na nasz rynek – wypuszcza też nowy smartfon, brandowany swoim logo – T-Mobile myTouch 4G Slide.

T-Mobile myTouch 4G Slide

Urządzenie nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane, a informacja o nim pochodzi z przecieku, więc nie mamy dokładnej specyfikacji tego modelu. Nowy smartfon będzie oparty o dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon i 768MB RAM. Nie wiadomo niestety, jakiej wielkości ekran jest montowany w T-Mobile myTouch 4G Slide – ze zdjęć można jednak wywnioskować, że ma on od 3.4 do 3.7-cala i rozdzielczość WVGA.

myTouch 4G

Smartfon posiada oczywiście pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY, oraz 8MP aparat z podwójnym fleszem LED. Jako, że producentem urządzenia jest firma HTC – to będzie ono wyposażone w nakładkę Sense 3.0 – zrobioną jednak specjalnie dla myTouch 4G. A teraz najważniejsze pytanie, czy T-Mobile myTouch 4G Slide będzie dostępny w ofercie naszego rodzimego T-Mobile? Niestety jest to wielka niewiadoma, urządzenia T-Mobile już od dawna są udostępniane w Polsce pod marką Era, lecz jak wiadomo – nie wszystkie smartfony brandowane przez T-Mobile pojawiają się w każdym kraju, gdzie ten operator ma swoje udziały. Musimy czekać na jakiś oficjalny komunikat w tej sprawie.

Źródło: Pocketnow