acer-iconia-tab-a700-0

Tablet Acer Iconia Tab A700 dostaje Jelly Bean

Acer uszczęśliwia posiadaczy mocarnego tabletu Iconia Tab A700 – producent rozpoczął uaktualnianie urządzenia do Android 4.1 Jelly Bean.

Acer Iconia Tab A700

Jelly Bean, czyli m.in. remedium na problemy z płynnością interfejsu użytkownika systemu Android – nareszcie dociera do właścicieli tabletu Iconia Tab A700. Ten 10.1-calowy tablet z ekranem o rozdzielczości 1920×1200 pikseli i czterordzeniową Tegrą 3, po aktualizacji będzie jeszcze szybszy i doskonalszy.

Dostępność oficjalnej aktualizacji do JB, zgłaszają niemieccy użytkownicy forum XDA-Developers. Niestety, wygląda więc na to, że upgrade jest w tej chwili dostępny wyłącznie na terenie Niemiec, a nie globalnie. Jakie zmiany niesie ze sobą Android 4.1 dla A700?

Acer Iconia Tab A700 - jelly bean

Pierwsze osoby, które go zainstalowały twierdzą, iż polepszył on czułość ekranu na dotyk. Szybciej odpala i zamyka się też podobno aplikacje (zapewne dzięki Project Butter). Niemiecki ROM aktualizacyjny waży 332 MB. Jeśli ktoś z naszych czytelników posiada Iconię A700 – niech koniecznie da znać, jeśli aktualizacja pojawi się dla polskiej wersji urządzenia.

Źródło: PhoneArena