Microsoft Surface Pro

Tablet Microsoft Surface Pro trafił do niemieckiej przedsprzedaży, jaka jest jego cena?

Niemiecki sklep Notebook.de uruchomił przedsprzedaż najnowszego tabletu z systemem Windows 8 Pro, modelu Microsoft Surface Pro. Jaka jest jego cena?

Microsoft Surface Pro

Surface Pro, w odróżnieniu od Surface RT – działa pod kontrolą pełnego systemu Windows 8 Pro, a nie wersji „okrojonej” Windows RT. Urządzenie jest tak naprawdę pełnoprawnym PC, zapakowanym w obudowę tabletu. Surface Pro to oczywiście nie tylko lepszy system, ale także mocniejsza specyfikacja. Tablet ma 4 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci wewnętrznej, wyższa jest także rozdzielczość ekranu, który w Surface Pro jest w jakości Full HD. Dopełnieniem całości jest procesor Intel Core i5.

Sklep Notebook.de wycenił w przedsprzedaży tablet Surface Pro (128 GB) na 909 euro (ok. 3780 zł), natomiast cena wersji 64 GB to 809 euro (ok. 3365 zł). Podane koszta zostały już „wzbogacone” o podatek VAT. Zastanawiacie się pewnie, co z dostępnością tabletu?

Niemiecki sklep zapewnia, że urządzenie pojawi się w magazynie w ciągu 3-4 tygodni. Trzeba przyznać, iż ten termin jest bardzo optymistyczny, zważywszy na fakt, iż według poprzednich informacji, tablet miał zawitać do sklepów dopiero na początku przyszłego roku. Niestety, nie wiadomo co z premierą Surface Pro w Polsce, miejmy nadzieję, że odbędzie się bez większych opóźnień.

Źródło: Notebook.de