Samsung Galaxy Note 8.0 13

Tablet Samsung Galaxy Note 8.0 już dostępny w UK

Zaprezentowany na targach MWC Galaxy 8.0, już trafił do brytyjskich sklepów. Ile za ten tablet, posiadający funkcje komunikacyjne zwykłego telefonu komórkowego trzeba zapłacić?

Samsung Galaxy Note 8.0 13

Samsung stworzył Galaxy Note 8.0 w zasadzie tylko po to, aby mieć konkurencję dla applowskiego tabletu iPad mini. Urządzenie pomimo tego, że (oprócz zwiększonych gabarytów) nie znajdziemy w nim niczego więcej, niż w np. Note II, to i tak wydaje się być ciekawym produktem. Oczywiście, nie wspominając już o rysiku S Pen, mamy tu także normalne funkcje głosowe, więc Note 8.0 można swobodnie używać, jako telefonu komórkowego (jeśli oczywiście kupimy wersję z modułem 3G). Swoją drogą, wygląd kogoś, kto idzie ulicą i rozmawia przez 8-calowy tablet, byłby naprawdę ciekawy.

Ile wynosi brytyjska cena Note 8.0? Za wersję wyposażoną w sam moduł Wi-Fi, trzeba zapłacić 339 funty (ok. 1690 zł). Niestety do sklepów nie trafił jeszcze wariant z 3G. Gdzie można kupić Note 8.0? Jest on dostępny na półkach londyńskiego sklepu Samsung Experience Store na Westfield Stratford City.

Jeśli chodzi o Polskę, to u nas tablet jest póki co niedostępny. Jest już co prawda kilka ofert przedsprzedażowych (w cenach 1600-1700 zł), ale fizycznie urządzenie ma być w naszym kraju dostępne dopiero od 15 kwietnia.

Źródło: Android Central