Android 4.4 KitKat – tapeta 1

Tapety z Android 4.4 KitKat gotowe do pobrania

LG Nexus 5 i Android 4.4 KitKat to nie tylko nowy sprzęt i oprogramowanie, ale także nieco sztuki. Pewnie wielu z Was oglądając prezentację i przecieki z udziałem Nexusa 5 zwróciło uwagę na bardzo fajne tapety, które są częścią składową tego sprzętu i jego oprogramowania. Teraz dzięki użytkownikom forum XDA-Developers, każdy może je zainstalować na dowolnym smartfonie/telefonie.

LG Nexus 5 - front

W tym miejscu w zasadzie nie ma wiele do komentowania. Tapety są naprawdę świetnie wykonane a ich kolorystyka rozbudzi niejeden pulpit. Do dyspozycji oprócz standardowych mozaik są też dwa widoki – jeden przedstawiający góry a drugi drzewiastą wyspę.

Oczywiście wszystkie te tapety są statyczne i nie mają żadnego związku z żywymi tapetami. Szczerze mówiąc nawet nie wiem, czy Google do systemu KitKat wprowadziło jakieś nowe, żywe tapety.

Wszystkie tapety możecie ściągnąć z poniższej galerii. Przestrzegam jednak osoby, które korzystają z internetu za pomocą mobilnego pakietu. Tapety zajmują całkiem sporo miejsca, a jedna z nich (ta z piątką w tle, ostatni rząd po lewej stronie) „waży” ponad 2MB.

Jak wgrać tapety na smartfon? Tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, jednak w razie czego przypominam, że wystarczy je wgrać do pamięci urządzenia, otworzyć dowolną galerią i wybrać opcję ustawienia jako tło pulpitu.

Źródło


 • Piotr Szot

  Ed

 • Piotr Szot

  Ee

 • Piotr Szot

  Pr Lo

 • Piotr Szot

  Ale głupie

 • Nazir

  Ładne tapety może kiedyś ustawię jako ekran blokady :)