Samsung Galaxy S4 – tapeta

Tapety z Samsunga Galaxy S4 już wyciągnięte i gotowe do pobrania

Samsung Galaxy S4 jeszcze co prawda nie pojawił się w sklepach, ale już teraz, każdy zainteresowany, może pobrać pełnowymiarowe tapety z tego urządzenia.

Samsung Galaxy S IV

Samsung Galaxy S IV

Jak możecie zobaczyć w poniższej galerii, tapety prezentują się bardzo efektownie. Obrazki zostały wyciągnięte z ROMu Galaxy S4 i udostępnione w internecie. Każdy z nich ma wymiary 1920 x 1920 pikseli, więc nawet właściciele najlepszych smartfonów, nie powinni narzekać, że jakiś fragment ich ekranu nie został pokryty.

Przestrzegam jednak wszystkie te osoby, które korzystają z mobilnego internetu. Prawie każda tapeta waży powyżej 1 MB, warto więc sprawdzić, czy ich pobranie nie pożre waszego pakietu internetowego. Dość już gadania – zapraszam do pobierania.

Źródło: SamMobile


  • sebastian

    Ja nie czekam. Czekam na mojego NOTE 2. Full HD zbędne. 13mpix też. Wydajność note będzie ok jeszcze ok 2 lat a kosztuje polowę ceny. Nie wspomne o mniejszym ekranie-dla mnie zaleta bo mam wielkie lapy i prawie 2m. Obecny SGS1 dla mnie za mały.

  • Arriell

    Czekam na ten smartfonik, ominąłem model SIII z różnych względów, bazowałem na modelu note ale teraz tylko czekam już na S4, póki co mam preorder w komputroniku i mam nadzieję, że samsung nie przesunie premiery!