Tapeta z Sony Xperii Z1 – dmuchawiec

Tapety z Sony Xperii Z1 do pobrania dla wszystkich

Aby korzystać z tapet zainstalowanych w Sony Xperii Z1, wcale nie trzeba być właścicielem tego smartfona. Zdolni użytkownicy forum XDA-Developers wyciągnęli z ROM’u Xperii Z1 wszystkie tapety, dzięki czemu każdy może je sobie ściągnąć i wgrać do dowolnego urządzenia. Zbiór jest naprawdę piękny a wszystko możecie pobrać właśnie tutaj.

Tapeta z Sony Xperii Z1 - dmuchawiec

W styczniu, kiedy to Sony Xperia Z miała swoją premierę – sytuacja była identyczna. Wtedy również do sieci zgrano wszystkie tapety z tego urządzenia . W modelu Z1 niektóre tapety są takie same jak w „Zetce”, jednak ogromna większość jest inna, niespotykana wcześniej. Tapety mają naprawdę dużą rozdzielczość (2160 x 1920 pikseli), więc będą pasować do praktycznie każdego, dostępnego obecnie na rynku smartfona. Ostrzegam jednak, że obrazki ważą od 0.5 do nawet 6.7MB – ich ściągnie może więc nieco uszczuplić Wasz pakiet internetowy (o ile z takowego korzystacie). Dosyć gadania, ściągajcie do woli:

Przypominam, że Sony Xperia Z1 w polskich sklepach pojawi się już w poniedziałek. Urządzenie w przedsprzedaży jest oferowane w znośnej cenie, wynoszącej ok. 2600 zł. W tej kwocie dostajemy wodoszczelny smartfon z naprawdę niezłym, 20.7MP aparatem, superszybkim chipem Snapdragon 800 i pięknym 5″ ekranem o rozdzielczości Full HD. Chociaż Z1 jeszcze się nie pojawiło w sklepach, to już krążą plotki na temat jego następcy – Xperii Z2.

Źródło: XDA-Developers