Samsung – zwiastun na IFA 2013

Targi IFA 2013 coraz bliżej – Samsung wypuścił pierwszy zwiastun

Pamiętacie pewnie, że Samsung swój flagowy smartfon Galaxy S4 reklamował jako urządzenie “zaprojektowane dla ludzi”. Jak się zaraz przekonacie, koreański producent chyba nieco wzbogaci swój reklamowy slogan, który będzie teraz brzmieć “zaprojektowany dla ludzi przez kosmitów”.

Samsung - zwiastun na IFA 2013

Ciężko stwierdzić, co tak naprawdę Samsung chce nam przekazać za pomocą poniższego wideo. Koreańczycy być może chcą dać nam do zrozumienia, że ich produkty, które zobaczymy na IFA będą oparte o technologie kosmitów? Na nagraniu które zaraz zobaczycie widać obraz z kamer przemysłowych, na którym widać kosmitów… działających wspólnie z pracownikami Samsunga.

Już teraz zżera mnie ogromna ciekawość, co Samsung pokaże nam 4 września (bo to właśnie na wtedy zaplanowano wielką konferencję tego koreańskiego giganta). Oczywiście na 99% wiemy, że będzie to Galaxy Note III oraz smartwatch Galaxy Gear. Mimo wszystko kwestia specyfikacji tych dwóch urządzeń nadal pozostaje dość niejasna. Nie wiadomo np. czy Galaxy Note III będzie wyposażony w aparat z optyczną stabilizacją obrazu, czy też nie.

Ciekawe, czy przypadkiem jeszcze przed prezentacją w sieci nie pojawią się pierwsze recenzje i testy Galaxy Note III. Przecież na krótko przed zapowiedzią Galaxy S4 – Chińczycy opublikowali dość obszerne testy tego urządzenia. Szczerze mówiąc nie zmartwiłbym się zbytnio, gdyby ktoś teraz umieścił w sieci test Galaxy Note III. Jeśli coś takiego się pojawi, oczywiście nie omieszkam Wam o tym napisać na łamach SmartFan.pl.

Źródło: YouTube