Samsung Galaxy Note II – biały i granatowy

Testowy Android 4.3 dla Galaxy Note II już jest

Samsung usilnie pracuje nad tym, aby dostarczyć aktualizację Android 4.3 dla wielu swoich smartfonów. Oczywiście nie wynika to z altruizmu tego producenta. Bez Androida 4.3 urządzenia te nie będą kompatybilne z inteligentnym zegarkiem Galaxy Gear (a to zmniejsza ilość jego potencjalnych odbiorców). Dzisiaj do sieci przedostała się testowa wersja Andka 4.3, przeznaczona dla phabletu Galaxy Note II.

Samsung Galaxy Note II - biały i granatowy

Galaxy Note II to dość „smutny przypadek” w dziejach Samsunga. Smartfon od swojego zeszłorocznego debiutu – nie dostał ani jednej aktualizacji, która podniosłaby jego OS do wyższej wersji (sprzęt nadal działa w oparciu o Android 4.1.2). Wygląda jednak na to, że w przyszłym miesiącu ta sytuacja może się zmienić, bo Samsung już testuje Andka 4.3 dla tego urządzenia.

Nowy firmware oprócz wszystkich dobrodziejstw systemu Android 4.3 Jelly Bean, niesie ze sobą także kilka nowych „ficzerów”, znanych m.in. z Galaxy Note 3. Jeśli zainstalujecie nowe oprogramowanie to zobaczycie, że znajdują się w nim aplikacje Samsung Knox oraz Samsung Wallet. Jest też nowe menu ustawień, posegregowane w zakładki. Pamiętajcie oczywiście, że ten nowy soft jest w fazie testów, jego instalację zalecam więc jedynie doświadczonym użytkownikom. Wszelkie dane oraz link do pobrania Andka 4.3 dla Galaxy Note II, znajdziecie poniżej.

Model: GT-N7100
Kraj: Open Asia
Wersja: Android 4.3
Lista zmian: 1903221
Data: 16 październik 2013
Product Code: OLB
PDA: N7100XXUEMJ5
CSC: N7100OLBEMJ4
MODEM: N7100XXUEMJ5
Download: N7100XXUEMJ5_N7100OLBEMJ4_N7100XXUEMJ5_OLB.zip

Źródło