All New HTC One – szary

The All New HTC One (HTC M8) – oto finalny wygląd tego smartfona

Następca HTC One zostanie zaprezentowany 25 marca, podczas specjalnie w tym celu zorganizowanej konferencji HTC. Niestety oficjalne informacje na tym się kończą. Dzisiaj, dzięki @evleaks mamy jednak możliwość poznania finalnego wyglądu tego smartfona oraz jego nazwy handlowej. Poznajcie The All New HTC One.

The All New HTC One

Jeśli tak ma wyglądać kolejny flagowiec HTC, to szczerze mówiąc nie widzę w nim żadnej rewolucji w porównaniu do HTC One. Design jest oczywiście ważnym aspektem każdego smartfona, ale mimo wszystko w mojej opinii dużo istotniejsza jest specyfikacja. Niestety jeśli przecieki się potwierdzą, to The All New HTC One (Zupełnie Nowy HTC One) wcale nie będzie taki „zupełnie nowy”.

Z tego co dotychczas wiemy The All New HTC One ma dysponować 5″ ekranem 1080p oraz chipsetem Qualcomm Snapdragon 800. Największa zmiana, która ma dotknąć to urządzenie dotyczy kamery. HTC zamontuje tu podobno udoskonalony aparat UltraPixel z podwójnym fleszem LED true-tone, który (podobnie jak ten w iPhone 5S) pozwoli na oddanie naturalniejszych, nieprześwietlonych kolorów.

Według @evleaks smartfon do sklepów trafi w kolorach srebrnym, szarym oraz złotym. Pytanie, jakie automatycznie nasuwa się na myśl brzmi – czy The All New HTC One będzie w stanie konkurować z Samsungiem Galaxy S5, który będzie zaopatrzony w 5.25″ ekran QHD, 16 MP kamerę, udoskonalony flesz LED i nowy chipset Exynos? Czy HTC podobnie jak w zeszłym roku – pozwoli się zawojować Koreańczykom?

Aktualizacja (20.II.2014): A oto szary wariant kolorystyczny tego smartfona:

All New HTC One - szary


  • Łukasz

    Siedzę i zastanawiam się nad posunięciem firmy HTC a mianowicie jaki cel przyświecał projektantom aby zlikwidować przyciski z czarnego panelu z logiem HTC i dać wyżej pasek ekranowy?? Proszę mi to wytłumaczyć, już pomijając fakt że wygląda to okropnie to sens tego zabiegu jest żaden. Zwiększyli powierzchnie wyświetlacza aby wykorzystać go na pasek z przyciskami ekranowymi? Totalna głupota, to co było wydawało się ok. Jeśli tam siedzą takie tęgie głowy to wróże rychły koniec tej firmie. HTC jest dobrym przykładem tego jak można psuć coś co jjest dobre.

    • http://smartfan.pl/ Noob

      To chyba nie tak – wraz z Androidem KitKat doszedł tryb imersji, dzięki czemu aplikacje mogą całkowicie wyłączać pasek z przyciskami, przez co wykorzystuje się cały ekran. Gdybyś miał przyciski pojemnościowe taki zabieg nie byłby możliwy.