The All New HTC One (HTC M8) komplet 18 tapet

The All New HTC One (HTC M8): komplet 18 tapet wyciągniętych i gotowych do pobrania

Lubisz zmieniać tapety w swoim smartfonie? Mam więc dla ciebie dobrą wiadomość, bo własnie nadarzyła się świetna okazja na podmianę starej tapety. Na jednej ze stron internetowych opublikowano właśnie pełny zestaw 18 tapet, pochodzących z niezaprezentowanego jeszcze smartfona HTC, modelu The All New HTC One.

The All New HTC One (HTC M8) komplet 18 tapet

Jak sami możecie zobaczyć, wszystkie tapety są w doskonałej jakości a ich rozdzielczość wynosi aż 2160 x 1920 pikseli. Tak duża szerokość została zastosowana oczywiście po to, aby tapety można było dobrze przewijać na ekranie głównym. Cały zestaw jest naprawdę fajny, więc wiele osób zapewne z niego skorzysta.

Gdyby ktoś się nie połapał – aby ściągnąć wybraną tapetę należy po pojawieniu się dużego, wyskakującego okienka kliknąć na tapecie prawym klawiszem myszki i zapisać obrazek np. na pulpit. Pobranie tapet za pomocą tabletu lub smartfona jest jeszcze prostsze.

Swoją drogą to ciekawe, jak wiele przecieków pojawia się na temat The All New HTC One (HTC One 2014). Jeszcze trochę a w sieci zawitają także pełne zrzuty firmware z tego sprzętu i ani się obejrzeć, a jakaś grupa programistów sportuje nowy soft dla innych smartfonów. W dniu debiutu może się więc okazać, że spora część słuchawek z nieoficjalnym softem będzie działać na bazie dopiero co debiutującego sprzętu. Nie ma się jednak co temu dziwić, bo HTC nigdy nie było znane z dobrego utrzymywania własnych tajemnic.