The All New HTC One – tył

The All New HTC One znowu „gwiazdorzy” na zdjęciach

Chiński portal mikroblogów Weibo to istna skarbnica plotek i przecieków dotyczących smartfonów. Tym razem dzięki Chińczykom możemy jeszcze dokładniej zobaczyć, jak wygląda The All New HTC One (HTC One 2014).

The All New HTC One - tył

Całe szczęście fotografie nowego smartfona były wykonane przez osobę, która potrafiła przechwycić dobre, wyraźne zdjęcia i nie robiła ich „żelazkiem”. Zdjęcia przedstawiają The All New HTC One obfotografowanego praktycznie z każdej, możliwej strony. Smartfon nosi logo największego operatora komórkowego na świecie, chińskiej firmy China Mobile.

Dzięki nowej sesji zdjęciowej możemy również zobaczyć, jak The All New HTC One (znany wcześniej jako HTC M8) wygląda w porównaniu do HTC One Max.

To oczywiście nie jedyny przeciek HTC One 2014 jaki mamy okazję podziwiać. W internecie pojawiały się już nawet benchmarki oraz filmy z nowym HTC w roli głównej.

Przypominam, że debiut The All New HTC One odbędzie się 25 marca. Sprzęt ma dysponować 5″ ekranem 1080p, czterordzeniowym 2.3 GHz chipem Snapdragon 800, 2 GB RAM’u oraz podwójną kamerą i podwójnym fleszem LED.

Niestety nie wiadomo dokładnie, do czego ma służyć podwójna kamera z tyłu sprzętu. Według ekspertów taka konfiguracja pozwoli na wykonywanie zdjęć z jeszcze lepszym odwzorowaniem głębi fotografowanej sceny. Póki co nie mamy jednak informacji na temat technologii, o którą będzie oparty aparat (można jednak przypuszczać, że będzie to Ultrapixel) oraz iloma megapikselami dysponuje.


 • thebestof

  kupić syf od noki z windows g****m to jak pieniądze wyrzucić w kibel !!! Nazir ma problemy mentalne z własnym mózgiem :)

 • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

  Ha , nie wiem co by Htc zrobiła ale mam dość już farsy tych poprawek aktualizacji kto dostanie i kiedy nie widzę już potrzeby kupowania tych nowych modeli Htc One lub Galaxy od Samsung

  Lepszym wyborem było kupić Nexus’5 i Lumia 1520 i jestem najbardziej zadowolony jak nie daję się nabrać na reklamy Htc,Samsung,LG

  Uważam że kupowanie smartfona za około 3000 zł. na jeden rok jest bez sensu nie racjonalnym zakupem i wydawaniem tak dużej sumy na Andrsyf zamulacz bez aktualizacji

  • Dj stonka

   świeta racja polać mu