The Walking Dead Season One

The Walking Dead: Season One już dostępne na Android

Fanów serialu The Walking Dead zapewne ucieszy fakt, że gra The Walking Dead: Season One właśnie pojawiła się w sklepie Google Play. Pierwszy sezon gry składa się z pięciu odcinków, z czego tylko jeden jest dostępny za darmo.

The Walking Dead Season One

The Walking Dead to bardzo popularny survival horror, który ma ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Nie ma się więc co dziwić, że na podstawie serialu powstały także gry. Do tej pory jednak były one dostępne wyłącznie w wydaniu na PC oraz iOS (taki stan rzeczy trwa już dwa lata). Całe szczęście deweloper tego tytułu, firma Telltale Games – zdecydował się na udostępnienie gry także dla posiadaczy sprzętu opartego o Android.

Co prawda nie grałem jeszcze w wydanie mobilne, ale z wersji pecetowej wiem, że The Walking Dead to wyśmienity tytuł, który posiada niesamowitą atmosferę. Jeśli ktoś lubi zombi-apokaliptyczne klimaty, The Walking Dead: Season One jest dla neigo pozycją obowiązkową.

Gra oferuje dość duże pole wyboru, gdzie podczas porywających przerywników podejmujemy decyzje, które mają wpływ na dalsze losy wszystkich postaci. To właśnie nasze poczynania determinują np. to, czy jakaś postać przeżyje, czy też nie.

Niestety w pierwszym sezonie The Walking Dead tylko pierwszy odcinek jest darmowy. Za pozostałe cztery będziemy musieli dodatkowo zapłacić (4.99$ za każdy lub 14.99$ za wszystkie).