ToneFone dla iPhone 5 i 5S

ToneFone – najcięższe etui świata

Nie da się ukryć, że wielu użytkownikom telefonów szczególnie zależy na smukłości i mobilności wszelkich etui, które nabywają w celu ich ochrony przed upadkiem oraz zniszczeniem. Okazuje się, że producent prawdopodobnie najcięższego etui świata – ToneFone wyszedł z założenia, że znajdzie się grupka osób, która z takiego gadżetu ochronnego będzie chciała zrobić jeszcze jeden, trzeba przyznać, ciekawy użytek.

ToneFone dla iPhone 5 i 5S

Chyba każdy z nas marzył kiedyś o tym, żeby w trakcie wylegiwania się na kanapie i odpisywania na smsy w przerwach na aktualizacje facebookowych statusów poprawiała się nasza sprawność fizyczna. Brzmi abstrakcyjnie? Otóż nie. ToneFone postanowił stworzyć i pokazać światu coś, o czym ludzkość śniła po nocach, a kalorie nieustannie przyswajane w ciągu dnia drżały z przerażenia. Mowa o nowym etui przeznaczonym dla iPhonów 5 oraz 5s, które w trakcie obsługi smartfona wzmocni nasz biceps i poprawi naszą sylwetkę.

W chwili obecnej nabyć możemy dwie wersje etui – ważącą 1kg oraz 1,5 kg. Każda z nich wykonana jest z dobrej jakości stali oraz pokryta została wytrzymałą, gumowaną powłoką. Na ten moment w sprzedaży znajduje się etui w kolorze białym, jednak już w lecie będziemy mogli nabyć go w kolorze złotym i szarym. Taki elegancki i nieco kosmiczny gadżet zwiększy siłę oraz wytrzymałość naszych ramion w trakcie wykonywania najprostszych czynności związanych z obsługą smartfonów. Będziemy ćwiczyć w każdym momencie – w chwili, gdy odbieramy telefon od teściowej oraz gdy zrobione wcześniej zdjęcie zechcemy udostępnić na Instagramie.

Nieco mniej optymistycznie wyglądają ceny etui od ToneFone – za lżejsze przyjdzie nam zapłacić $38, za cięższe zaś $42. Mimo wszystko taki gadżet nie do końca mnie przekonuje, ale pokazuje on wyraźnie, jaką wyobraźnią dysponują producenci gadżetów do telefonów spod znaku nadgryzionego jabłka, którym nie sposób odmówić kreatywności i przedsiębiorczości. Wydaje mi się jednak, że korzystniejsze dla naszego portfela będzie zakupienie za cenę tego etui zestawu hantelków z możliwością dopasowania wagi do własnych upodobań, gdyż maksymalne półtora kilograma nie zrobi raczej większego wrażenia na użytkownikach.


  • Kala

    Ja mam silikonowe etui z Teletorium ale to też wydaje się nawet ciekawe 😛