Star Wars: Assault Team

Turówka Star Wars: Assault Team tej wiosny pojawi się na Android, iOS oraz Windows Phone 8

Jako, że popularność filmów serii Star Wars nigdy nie maleje, to nie ma się co dziwić, że wiele firm nadal chce na tej legendzie zarabiać. Disney zapowiedział, że tej wiosny wypuści na iOS, Windows Phone oraz Android grę turową Star Wars: Assault Team.

Star Wars: Assault Team

Niestety oprócz powyższego screenu Disney nie opublikował żadnego filmu, czy też innych zrzutów ekranu. Wiemy jedynie, że Star Wars: Assault Team będzie grą opartą o rozgrywkę z podziałem na tury. Oczywiście gra nie będzie zwykłą naparzanką. Mają się tu znaleźć elementy strategii oraz gier karcianych, a wszystko oparte o grafikę 3D. Możemy się jedynie domyślać, że Star Wars: Assault Team będzie polegać na pokonywaniu coraz to trudniejszych przeciwników, zdobywaniu doświadczenia oraz ulepszaniu statystyk naszych bohaterów. Oczywiście fani serii będą mogli doświadczyć tego, co widzieli w filmie. W grze znajdą się więc bohaterowie, lokalizacje oraz misje, znane z filmu Star Wars.

Według tego, co podaje Disney, gra zostanie udostępniona na wiosnę dla użytkowników platform Android, Windows Phone oraz iOS. Przed globalną premierą Star Wars: Assault Team tytuł zostanie udostępniony w wybranych krajach w formie tzw. „wczesnego dostępu”. Niestety nie wiadomo, czy gra będzie za darmo, czy może przyjdzie nam za nią płacić. A może Disney uruchomi swój własny, wirtualny sklep, w którym będzie sprzedawał różnego rodzaju, przydatne w grze przedmioty? Osobiście wolałbym chyba, aby za grę trzeba było trochę zapłacić, niż wkurzać się potem, że bez ładowania w rozgrywkę prawdziwej forsy – nie da się jej przejść.